Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Súťaž hliadok mladých zdravotníkov 2012

E-mail Vytlačiť
zdravotnici2012-08-zmDňa 7. mája 2012 pri príležitosti Medzinárodného dňa ČK a ČP (8. máj) súťažili hliadky mladých zdravotníkov - záchranárov v Dome Humanity SČK v Senici. Súťažilo sa vo dvoch vekových kategóriách. Deti si vedomosti overili v praktickom ošetrovaní zranení, resuscitácii a v teoretických zdravotníckych vedomostiach.
Čítať viac...
 

Videá o II. OH na Dvojke

E-mail Vytlačiť

video o II. OHPozrite si videá k II. OH na Dvojke.

Pozrieť si môžete otvorenie II. OH dňa 1. júna 2012, beh dňa 6. júna 2012 a ukončenie olympiády 28. júna 2012.

Aktualizované: Utorok, 03. júl 2012 20:39
 

Druháci a štvrtáci pri Počúvadle

E-mail Vytlačiť

škola v prírodeNaši žiaci z druhých a štvrtých tried boli v Škole v prírode pri Počúvadle. Obišli celé jazero, obliehali Sitno, fárali v bani a navštívili Banskú Štiavnicu. Animátori pripravili skvelý program. Foto z pobytu si môžete pozrieť tu.

 

Mladý záhradkár, máj 2012

E-mail Vytlačiť
mladi zahradkari30. mája 2012 sa uskutočnila súťaž Mladý záhradkár okresov Senica a Skalica v dvoch kategóriách: mladší a starší žiaci. Za dobrú spoluprácu so Záhradkárskym zväzom v Senici a s jeho členmi boli odmenení naši žiaci vo vedomostnej súťaži a v poznávaní ovocných drevín, zeleniny, osiva a liečivých rastlín výborným umiestnením.
Čítať viac...
 

Víťaz 3. ročníka Veľkej vedomostnej súťaže o vode je z našej školy!

E-mail Vytlačiť
Veľká vedomostná súťažNa stránkach vzdelávacieho programu Modrá škola boli uverejnené záverečné výsledky 3. ročníka Veľkej vedomostnej súťaže o vode. Siedmačka Veronika Funková získala v súťaži 79 bodov a stala sa tak spomedzi 3356 žiakov zo 68 škôl z celého Slovenska jednou z absolútnych víťaziek II. kategórie (žiaci 5. – 9. ročníka ZŠ a žiaci 1. – 4. ročníka osemročných gymnázií). Diplom a vecnú cenu si prevzala na slávnostnom vyhodnotení súťaže dňa 1. júna 2012 v priestoroch Vodárenského múzea BVS v Bratislave.
Aktualizované: Sobota, 02. jún 2012 08:32 Čítať viac...
 

Aktuálne o II. OH na Dvojke

E-mail Vytlačiť

OH na Dvojke

Fotky zo slávnostného otvorenia II.OH na Dvojke si môžete pozrieť tu.

Fotky z ukončenia našej olympiády si môžete pozrieť tu. 

7.6.2012 Boli pridané videá o II. OH na Dvojke.

31.5.2012 Do sekcie II.OH na Dvojke bol pridaný článok o Výtvarnej súťaži.

Aktualizované: Štvrtok, 08. november 2012 18:09 Čítať viac...
 

Školské majstrovstvá Trnavského kraja v atletike

E-mail Vytlačiť

ŠčepkováDňa 24. mája 2012 sa uskutočnili školské majstrovstvá Trnavského kraja v atletike. Žiačka našej školy Eva Ščepková získala 1. miesto v hode kriketovou loptičkou s výkonom 65,89 m a 1. miesto vo vrhu guľou s výkonom 10,83 m. Postupuje na majstrovstvá SR.

Čítať viac...
 

Dvojkáčik "vo výslužbe" a Štefanovjanka

E-mail Vytlačiť

stavanie mája a DvojkáčikPozvanie MsKS prijali dievčatá (bývalé členky Dvojkáčika) ochotne. Bolo treba v predvečer 1. 5. ovenčiť máju stuhami. Dievčatá sa obliekli do krojov. Stuhy naviazali poriadne, všetky na postavenom máji krásne viali.

Čítať viac...
 

Vystúpenie Dvojkáčika na Deň Zeme

E-mail Vytlačiť

DvojkáčikHistória Dňa Zeme sa začala písať v USA r. 1970, kedy senátor Nelson poveril študenta Harvardu organizáciou enviromentálnych protestov a výučových programov na školách. Postupne sa tento sviatok rozšíril po celej Európe.

Čítať viac...
 

Dravce na našej škole

E-mail Vytlačiť

DravceV stredu, 11. apríla, priťahovalo pozornosť každého na našom školskom dvore množstvo dravých vtákov. Za účasti žiakov našej školy i žiakov ďalších senických škôl, sme si mohli prezrieť zaujímavé a poučné vystúpenie spoločnosti Zayferus, ktorá sa zaoberá ochranou dravých vtákov a sokoliarstvom.

Čítať viac...
 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia