Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Obvodné kolo chemickej olympiády 2012/2013

E-mail Vytlačiť

cho130315-11-zmDňa 15. marca 2013 sa uskutočnilo obvodné kolo chemickej olympiády, na ktorom sa zúčastnilo 13 žiakov z okresu Senica a Skalica. Žiaci II. ZŠ Senica obsadili prvé tri miesta:

Čítať viac...
 

Okresné majstrovstvá Orion florbal - cup

E-mail Vytlačiť

florbal-130213 13. februára sa konal na 1. ZŠ v Senici turnaj vo florbale dievčat. Naša škola mala zastúpené obe kategórie – mladšie aj staršie dievčatá. Obom tímom sa podarilo vyhrať 1. miesta a našu školu budú reprezentovať na krajských majstrovstvách Orion florbal cup v Piešťanoch.

Čítať viac...
 

Naši žiaci aj na kraji najlepší

E-mail Vytlačiť

technická olympiádaDňa 14. 02. 2013 sa v Piešťanoch na Strednej odbornej škole technickej konalo krajské kolo technickej olympiády. Naši žiaci, Juraj Balga z 8. A a Lukáš Tekel z 9. B, sa po najvyššom umiestnení v okrese, postavili na 1. miesto aj v kraji.

Čítať viac...
 

Karneval 2013

E-mail Vytlačiť

karneval-20138. február nebol na našej škole len takým obyčajným dňom. Žiaci I. stupňa mali KARNEVAL. Celý mesiac sa tešili na to, ako sa z nich stanú princezné, zvieratká, čarodejnice, vojaci, čerti... a veľa ďalších postavičiek.

Čítať viac...
 

Deň otvorených dverí 2013

E-mail Vytlačiť

dod 2013V stredu 23. 1. 2013 otvorila naša škola dvere všetkým budúcim prváčikom a ich rodičom. Z tejto udalosti si môžete pozrieť videozáznam.

Čítať viac...
 

Vianočné vystúpenie na námestí 18. 12. 2012

E-mail Vytlačiť

vianočné vystúpenieDňa 18. 12. 2012 žiaci našej školy vystúpili s programom vo vianočnej dedinke na námestí. Piesňami, básňami i tančekom sme rozohriali srdcia ľudí, ktorí prišli načerpať vianočnú atmosféru.

Čítať viac...
 

Majstrovstvá okresu v streľbe

E-mail Vytlačiť

streľbaDňa 12. decembra sa u nás v telocvični uskutočnili majstrovstvá okresu v streľbe zo vzduchových zbraní. Naše dva tímy obsadili 2. miesto a tým si zaručili postup na majstrovstvá kraja, ktoré sa budú konať vo februári v Holíči.

Aktualizované: Streda, 19. december 2012 17:57 Čítať viac...
 

Pitná fontána

E-mail Vytlačiť

fontánaDňa 11. 12. 2012 sme na našej "dvojke" slávnostne uviedli do užívania fontánku pitnej vody. Otvorenia sa zúčastnili všetci členovia školského parlamentu.

Čítať viac...
 

Mikuláš 2012

E-mail Vytlačiť

MikulášVo štvrtok 6. decembra sme na našej škole tradične privítali Mikuláša. Prišiel spolu s čertami a anjelmi, vošiel do každej triedy a všetkým dobrým deťom po zaspievaní vianočnej koledy rozdal sladké darčeky. Čerti zostali tiež verní svojej povesti a vidlami, reťazami a hlučným dupaním pohrozili nezbedníkom.

Aktualizované: Pondelok, 10. december 2012 21:06 Čítať viac...
 

Pitná fontána na našej škole

E-mail Vytlačiť

modra-skola-logo-cyanRiadiaca rada Modrej školy na svojom zasadnutí, dňa 29. 10. 2012 rozhodla o realizácii - inštalácii 9 pitných fontán do 7 základných a 2 stredných škôl na Slovensku. Jednou z vybraných škôl je aj naša. Inštalácia pitnej fontány prebieha oproti hlavnému vchodu do budovy školy. Fontána bude slávnostne uvedená do užívania v decembri. Bližšie informácie sa dozviete v tomto článku.

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia