Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Technická olympiáda, celoštátne kolo

E-mail Vytlačiť
technická olympiádaV dňoch 6. a 7. mája sa v Prešove konalo celoštátne kolo Technickej olympiády kategórie A. Juraj Balga a Damián Sova, obaja z 9.A triedy, úspešne reprezentovali našu školu, keď vybojovali 2. miesto. Dvojica sa tak vrátila domov do Senice so striebrom na hrudi a s výborným pocitom.

Naša škola sa opäť zviditeľnila aj na celoslovenskej súťaži. Chalani, výborne!


140506-tech-olymp

diplom

diplom

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že máte možnosť odoberať novinky z našich stránok e-mailom? Po jednoduchej registrácii budete o novinkách informovaní v pravidelných intervaloch e-mailom, ktorého vzor si môžete pozrieť tu. Informačný e-mail je zaregistrovaným užívateľom zaslaný len v tom prípade, ak v danom období na našich stránkach pribudne alebo je aktualizovaný článok. Je to teda vhodná možnosť, ako sa dozvedieť napr. o novom článku aj keď sa neobjaví na titulnej strane alebo o zmene v oznamoch jednotlivých tried.