Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

A lazy pig

E-mail Vytlačiť
a-lazy-pigDeti zo 4. A triedy nacvičili divadielko v anglickom jazyku. Nazvali ho podľa hlavného hrdinu a pretože prasiatko bolo lenivé, vznikol názov A lazy pig. Takto pripravené cestovali v stredu 28.5. 2014 do Šaštína na súťaž s názvom Shakespeare v nás.

Snahu detí porota ohodnotila kladne a malí herci získali 1. miesto. Ďalšie dni sa z nich stali "putovní divadelníci". Ochotne chodili z triedy do triedy a hrali svoje divadlo aj ostatným žiakom našej školy.

diplom

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.