Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu
Výchovný poradca Testovanie 9-2013 - výsledky

Testovanie 9-2013 - výsledky

E-mail Vytlačiť
dievcaAj tentokrát žiaci našej školy boli na "testovaní 9" úspešní. Každý žiak obdržal svoje osobné výsledky. Výsledky za celú školu sú nasledovné:
slovenský jazyk a literatúra:
priemer v rámci celej SR - 67,51%, naši žiaci - 73,30%
matematika: priemer v celej SR - 60,07%, naši žiaci - 76,38%

Niektorí naši žiaci dosiahli aj 100-percentný úspech: matematika: Kutálková Lucia, Lavrinčíková Monika, Volárik Adam; slovenský jazyk a literatúra: Mešťánková Kristína.

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.