Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu
Úspechy Tento školský rok Dravce na našej škole

Dravce na našej škole

E-mail Vytlačiť

DravceV stredu, 11. apríla, priťahovalo pozornosť každého na našom školskom dvore množstvo dravých vtákov. Za účasti žiakov našej školy i žiakov ďalších senických škôl, sme si mohli prezrieť zaujímavé a poučné vystúpenie spoločnosti Zayferus, ktorá sa zaoberá ochranou dravých vtákov a sokoliarstvom.

Počas prehliadky mohli žiaci získať okrem zaujímavých zážitkov i množstvo hodnotných cien.

Pozri tiež:

Fotogaléria z návštevy v r. 2008

Video z návštevy v r. 2008

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že máte možnosť odoberať novinky z našich stránok e-mailom? Po jednoduchej registrácii budete o novinkách informovaní v pravidelných intervaloch e-mailom, ktorého vzor si môžete pozrieť tu. Informačný e-mail je zaregistrovaným užívateľom zaslaný len v tom prípade, ak v danom období na našich stránkach pribudne alebo je aktualizovaný článok. Je to teda vhodná možnosť, ako sa dozvedieť napr. o novom článku aj keď sa neobjaví na titulnej strane alebo o zmene v oznamoch jednotlivých tried.